Kosmetika

Body-Space anticelulitidové a hydratační krémy byly vyvinuty za účelem poskytnout komplexní péči o pokožku před, v průběhu i po cvičení v  zařízení Body-Space.

Tyto krémy podpoří intenzivnější prokrvení podkožní vrstvy, zmírní celulitidu, urychlí spalování tuků, zpevní a vyhladí pokožku. Obsahují hydratační složky,  L-Carnitin, Coffein a Collagen.
Při použití krému je po cvičení pokožka zklidněna, vyživena i ošetřena a  zároveň jsou aktivovány rychlé regenerační pochody.

Body-Space krémy nabízejí "SILNĚJŠÍ EFEKT" při používání v  zařízení Body-Space.

Nabízíme tři druhy krémů v 15ml balení a hydratační krém ve 200ml balení. Tyto krémové emulze se snadno roztírají, dobře se vstřebávají do kůže a mají příjemnou vůni.


Body-Space krém "HYDRATAČNÍ"
Hydratační anticelulitidový krém Body-Space má posilující vlastnosti, je obohacený vlákny kolagenu, zpevňuje pokožku, pleť je elastická, snižuje nadměrné zásoby tuků, urychluje efekt hubnutí a odbourává celulitidu a strie. Poskytuje optimální hydrataci pokožky, obnovuje její mladistvost, pevnost a hebkost.


Body-Space krém "PROHŘÍVACÍ"
Prohřívací anticelulitidový krém Body-Space má prohřívací a prokrvující efekt, stimuluje rychlejší cirkulaci krve, urychluje metabolismus a spalování tuků. Navíc obsahuje extrakt z kůry borovic Středozemního moře, která posiluje krevní cévy. Kombinace aaerobního cvičení v podtlakovém zařízení Body-Space s prohřívacím a prokrvujícím krémem je účinný způsob k odstranění celulitidy, urychluje tvorbu kolagenu a pleť se stává pružná a elastická. Poskytuje i optimální hydrataci pokožky, obnovuje její mladistvou pevnost a hebkost.


Body-Space krém "CHLADÍCÍ"
Chladící anticelulitidový krém Body-Space má chladící efekt s vůní mentolu, zlepšuje cirkulaci krve, urychluje metabolismus, spalování tuků, vyvolává pocit chladu a osvěžení kůže. Je vhodný pro zákazníky, kteří trpí nadměrným pocením. V krému je obsažená jedinečná kombinace přísad pro zpevnění pokožky, pro urychlení tvorby kolagenu a elastinu. Kombinace aerobního cvičení a použití chladícího krému je účinný způsob k odstranění celulitidy. Poskytuje optimální hydrataci pokožky, obnovuje jeho mladistvou pevnost a hebkost.