Sál

V našem fitness studiu se nachází také cvičební sál, ve kterém Vám nabízíme řadu lekcí pod vedením profesionálních instruktorek. Přesvědčíme vás o tom, že cvičení je zábava. Na výběr máte z několika lekcí různé náročnosti. Začátečníky naučíme vnímat rytmus a užívat si hudbu, pokročilejším přidáme náročnější choreografie. Brzy na sobě zpozorujete úbytek podkožního tuku, zvětšení svalové hmoty a zvýšení vaší kondice. A nejen to. Kondiční cvičení při hudbě působí pozitivně i na vaši pohybovou koordinaci a celkové tělesné zdraví.
V sále je nová, moderní podlaha, která je určena speciálně pro provozované sportovní aktivity, což při cvičení ocení především vaše klouby.

V současnosti máte na výběr z těchto lekcí: 

Rozvrh lekcí

Na jednotlivé lekce je nutné se dopředu přihlásit buď osobně na recepci nebo telefonicky. Lekce probíhá při účasti minimálně 4 klientů, při nižšším počtu je lekce zrušena. O případném zrušení lekce jsou objednaní klienti předem informováni. Maximální kapacita sálu je 10 klientů, takže prostředí je vskutku komorní.

 

Flexi-bary
Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Cvičením s flexi-bary se posilují hluboké zádové (meziobratlové) svaly, které vytvoří svalový korzet kolem páteře, je tedy vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Toto cvičení je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny. Více na http://www.flexibar.cz/